.: Informace :. 
Důležité konfigurační údaje
DNS1 85.162.162.85
DNS2 85.162.162.162
DNS3 85.163.228.10
 
SMTP mail.rps.cz
POP3 mail.rps.cz
 
Hotline 775 075 010
(Po-Ne 08 - 20 hod.)

.: Ceníky :. 
Internet 

Vámi požadovaný ceník získáte kliknutím na příslušnou ikonu. Soubor s příponou ZIP obsahuje komprimovaný soubor typu XLS.

.: Anketa :. 
Jaký používáte WWW prohlížeč?
Internet Explorer 5.x/6.x (+ klony)
Mozilla FireFox/ Mozilla Suite
Opera
Konqueor
Safari
Jiný

Počet hlasů: 120362413410685


Odborná podpora a dohled

V rámci této služby Vám naše společnost nabízí pomoc při správě Vašich serverů, odborný dohled nad nimi a podporu při řešení vzniklých problémů. Součástí této služby je i pravidelný dohled nad službami poskytovanými serverem, vyhodnocování jejich provozu a návrhy na jejich zkvalitnění.

Tuto službu nabízíme v několika variantách:

  • První z nich je nepředplacená odborná podpora, která vychází z předpokladu, že nebude potřeba větší počet nutných zásahů a náš pracovník vyjíždí za zákazníkem v případě vzniku problému. V této variantě není naší společností nijak garantována doba odezvy na Váš požadavek.
  • V rámci předplacené odborné podpory Vám nabízíme garanci doby odezvy na Váš požadavek a podle zvoleného stupně podpory také počet kontrolních a konzultačních návštěv měsíčně. K této variantě nabízíme volitelně také odborný dohled nad Vašimi servery, v rámci kterého Vám naše firma sleduje a vyhodnocuje provoz Vašeho serveru, upozorňuje na možné problémy a navrhuje možnosti k jejich odstranění. Odborný dohled je možné realizovat buďto dálkově přes zabezpečený šifrovaný kanál (protokolem SSH nebo pomocí VPN), v této variantě je vyžadováno ze strany Vaší firmy připojení k internetu, nebo prezenční formou.
.: Orientační ceník :.

Název služby Obsah služby

Orientační cena*

Nepředplacená odborná podpora Hodina práce našeho pracovníka u Vás ve firmě včetně dopravného. 600,- Kč/hod
Dohled nad proxy serverem Dohled nad konfigurací a zabezpečením serveru, sledování bezpečnostních děr v programech a aplikování vydaných bezpečnostních záplat na nainstalovaný software. Tuto službu poskytujeme pouze zákazníkům, kteří mají proxy server nainstalován naší firmou. 500,- Kč/měsíc
Základní odborná podpora + odborný dohled Odborná podpora a odborný dohled nad jedním Vaším serverem. 3 000,- Kč/měsíc

*) uvedené ceny jsou pouze orientační, přesné ceny Vám sdělíme po konzultaci Vašich požadavků a vypracování návrhu na poskytnutí služby

Ke všem těmto službám poskytujeme volitelně i konzultace a zaškolení zodpovědných osob.

Pokud máte zájem o tyto námi poskytované služby, bližší informace o možnostech, konzultace Vašich požadavků, návrhy jejich řešení a ceny, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 588 517 800 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese rps@rps.cz.