.: Informace :. 
Důležité konfigurační údaje
DNS1 85.162.162.85
DNS2 85.162.162.162
DNS3 85.163.228.10
 
SMTP mail.rps.cz
POP3 mail.rps.cz
 
Hotline 775 075 010
(Po-Ne 08 - 20 hod.)

.: Ceníky :. 
Internet 

Vámi požadovaný ceník získáte kliknutím na příslušnou ikonu. Soubor s příponou ZIP obsahuje komprimovaný soubor typu XLS.

.: Anketa :. 
Jaký používáte WWW prohlížeč?
Internet Explorer 5.x/6.x (+ klony)
Mozilla FireFox/ Mozilla Suite
Opera
Konqueor
Safari
Jiný

Počet hlasů: 120362413410688.: Základní informace :.

Každý projekt je jiný, ale tvorba běžné internetové prezentace většinou probíhá v typických krocích:

  • Návrh - vytvoření a schválení koncepce internetové prezentace, její struktury a vizuální podoby
  • Výroba - registrace domény, vytvoření obrázků, HTML souborů, skriptů, ...
  • Testování - části nové internetové prezentace jsou testovány aby se zajistila jejich spolehlivost
  • Vystavení - uložení internetové prezentace na hostitelský server, registrace ve vyhledávačích, ...
  • Udržování - obsah internetových stránek je podle potřeby upravován a aktualizován

Pro vaši lepší představu každý z uvedených bodů podrobněji rozvedeme.


.: Návrh prezentace :.

Prvním úkolem při zpracování internetového projektu je upřesnění jeho účelů a cílů.

Ve chvíli kdy, s Vámi vypracujeme strategii Vaší webové prezentace, vytvoříme strukturální rozvrh Vašich WWW stránek, abyste mohli vidět, jakým způsobem budou jednotlivé části spojené.

Dalším krokem je zpracování grafického návrhu, vytvoření makety, která Vám bude předložena. Při vytváření návrhu dbáme na to, aby Vaše stránky byly snadno použitelné - aby se v nich návštěvníci dobře orientovali a nemuseli příliš dlouho čekat na jejich zobrazení.


.: Výroba WWW stránek :.

Pokud budete spokojeni se strukturou a grafickou podobou stránek, můžeme přistoupit k realizaci.

Pokud nám dodáte texty, zpracujeme je do Vaší prezentace. Můžeme však zajistit vytvoření textů na základě Vámi dodaných materiálů. Samozřejmostí je také možnost vytvoření jazykových mutací Vaší prezentace.

V případě, že projevíte zájem, můžeme také zajistit komplexní programátorský servis například pro integraci Vašich internetových stránek s databázemi či on-line služby.


.: Testování prezentace :.

Během budování Vaší prezentace ji zpřístupníme na dočasné internetové adrese, takže můžete sledovat postup prací a dát mám zpětnou vazbu. Když je realizace Vaší prezentace hotová, pečlivě ji testujeme, abychom se ujistili, že bude korektně fungovat na nejrozšířenějších browserech a na různých platformách. Také prověříme všechny odkazy, ať již budou směrovány na jiné stránky Vaší prezentace nebo na jiné adresy na Internetu.


.: Umístění prezentace :.

Když dokončíme testování a dostaneme Váš souhlas, zveřejníme Vaše stránky, to znamená, že je umístíme na hostitelský server dle dohody.

Abychom zajistili, že uživatelé internetu naleznou Vaše stránky, zaregistrujeme je na nejvýznamnějších katalogových a vyhledávacích serverech (Centrum, Seznam, Atlas, Kompas, AltaVista, HotBot, Yahoo!, ... ). Také do nich přidáme skrytá "hesla" - klíčová slova (meta tagy), která pomohou vyhledávacím službám najít váš web.

Pokud projevíte zájem, vytvoříme Vám reklamní banner (proužek) a zajistíme reklamní kampaň na Internetu.


.: Udržování prezentace :.

Ve chvíli, kdy je Vaše prezentace zveřejněna, je práce vlastně hotová. Vaše stránky budou na internetu dostupné tak dlouho, jak dlouho budete mít pronajatý prostor na hostitelském serveru. Ovšem internetová prezentace s čerstvým a pravidelně obměňovaným obsahem zanechává lepší dojem v návštěvnících než stránky, které byly jednou zveřejněny a jejich obsah je stále stejný.


.: Kolik to stojí ? :.

Tak kolik to vlastně stojí? Vše závisí na tom, co si budete přát. Zakládáme své ceny na předpokládané náročnosti projektu, nikoli na počtu stránek či obrázků. Jedna stránka, která obsahuje kreativní grafiku, animace a skripty, může být náročnější než 20 stránek zaplněných textem. Z tohoto důvodu Vám také můžeme přesnou cenu říci teprve v okamžiku, kdy budeme přesně znát Vaše potřeby a požadavky.


Bližší informace získáte na tel. čísle 777 705 091 nebo E-mailové adrese rps@rps.cz